Prozkoumejte kouzelné okolí
Kunětické hory

Nové rodinné domy v Dřítči
Nabídka domů

Golfový resort na dosah

Nadstandardně řešené domy v Green Resort Kunětická hora slibují uspokojit i ty nejnáročnější obyvatele nové rezidenční čtvrti, z níž je to jen pár kroků do krásného golfového areálu, kde svůj čas budou rádi trávit nejen sportovci.

#

Obec Dříteč

V blízkosti krajských měst Hradce Králové a Pardubic najdete malebnou obec Dříteč, ve které si bezmála 600 obyvatel užívá klidné bydlení uprostřed polabské krajiny. Dříteč také nedávno právem získala titul Vesnice roku Pardubického kraje.

Obec Dříteč pořádá spolkové akce i aktivity pro rodiče s dětmi i dospělé, nachází se zde veškerá občanská vybavenost i pravidelné autobusové spojení. V blízkosti projektu stojí také mateřská a základní škola.

#

Vše, co potřebujete
do 10 minut

Strategická poloha obce Dříteč umožňuje být do deseti minut v Pardubicích nebo Hradci Králové, které jsou nadstandardně vybaveny službami a možnostmi společenského, kulturního a pracovního vyžití. Výhodou je také rychlé spojení na dálnici D11, ze které se do hodiny dostanete do Prahy.

Lokalita dále nabízí rozmanité možnosti, jak trávit volný čas s rodinou. Dominantou krajiny je hrad Kunětická hora, ale své kouzlo má také přírodní koupaliště nebo přírodní pamatáka Hrobická tůň

#
Škola
1 min
#
Hradec Králové
10 min
#
Nemocnice
10 min
#
Pardubice
10 min
#
Zastávka
1 min
#
Dálnice D11
15 min

Chcete se
dozvědět více?

Děkujeme za Váš zájem o Green Resort Kunětická hora.
Vaší zprávě se budeme co nejdříve věnovat, zpravidla nejpozději následující pracovní den. Nechcete čekat?
Využijte některý z uvedených kontaktních údajů.

+420 226 292 876
greenresort@homeportal.cz